Солідарність з Україною


В меню Język/Мовa з лівої сторони цієї сторінки можна змінити мову на українську.

Як утворити обліковий запис і записатися на безкоштовні заняття можна прочитати тут або перейти за посиланням https://akademia.mini.pw.edu.pl/uk/node/994

Aby zapisać się na zajęcia należy utworzyć konto na stronie. Informacja o tym jak to zrobić znajduje się na stronie https://akademia.mini.pw.edu.pl/uk/node/2. Po złożeniu konta należy wybrać zajęcia z tabelki, kliknąć w przycisk zapisy (brak tego przycisku oznacza, że w chwili obecnej nie ma zapisów na dane zajęcia) Bardzo proszę nie rejestrować się na więcej niż jedne zajęcia w tym samym czasie (w tym samym dniu i godzinie)

Уваги щодо занять | Uwagi do zajęć

  • Для кожного заняття в описі зазначені дати в яких вонo відбудеться. Перейти до опису можна натиснувши на назву заняття в таблиці нижче. Не реєструйтеся на заняття, що відбуваються одночасно!
    W opisie każdego zajęcia znajdziecie dokładne terminy. Aby przejść do opisu należy kliknąć na tytuł zajęć w tabelce poniżej. Bardzo proszę nie rejestrować się na więcej niż jedne zajęcia w tym samym czasie (w tym samym dniu i godzinie)
  • Місце проведення занять зазначені в описі кожного заняття
    Wszystkie zajęcia odbywają się w Gmachu Wydziału MINI Koszykowa 75.
  • Якщо ви маєте будь-які питання, то прошу писати e-mail до адміністратора сторінки 01163901@pw.edu.pl українською мовою. Буду радий відповісти :)
    Jeśli macie którekolwiek pytania, proszę pisać e-mail do administratora strony 01163901@pw.edu.pl w języku polskim. Chętnie odpowiem :)

Заняття / Zajęcia 25.02.2023

10:00 - 11:30

[1.1] Мова SQL - бази даних | Język SQL - bazy danych
[1.1] Орігамі / Origami