27. Festiwal Nauki na MiNI PW

"Nauka to podróż w przyszłość" to hasło 27. edycji Festiwalu Nauki w Warszawie, odwołujące się do działalności patrona tegorocznego FN Pawła Edmunda Strzeleckiego (1797-1873), podróżnika, geografa, geologa, badacza i odkrywcy.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 15-29 września. Nasz Wydział od wielu lat organizuje imprezy festiwalowe. W tym roku zapraszamy na warsztaty "Eksperymentuj w wirtualnej rzeczywistości", które poprowadzi zespół dr Joanny Porter-Sobieraj. Będą one miały miejsce 20 września w dwóch turach - o godzinie 15:00 i o 16:00 w salach 302 i 303. Szczegółowy opis zajęć znajdziecie w zakładce Zajęcia. Na warsztaty obowiązują zapisy (dostępne od 11 września, również w zakładce Zajęcia).
Wszystkie zajęcia odbywają się stacjonarnie w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych PW, ul. Koszykowa 75 (Teren Centralny Politechniki Warszawskiej).

Zachęcam również do zapoznania się z ofertą pozostałych uczelni i innych instytucji. Szczegółowy program Festiwalu, a także dane partnerów i organizatorów, można znaleźć na stronie Festiwalu Nauki w Warszawie.