Wyniki Ligi MiNI Akademii Matematyki w roku szkolnym 2019/20

Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiczną nie jesteśmy w stanie przeprowadzić ostatniego Konkursu Ligi MiNI Akademii Matematyki. W związku z tym za ostateczne uznajemy rankingi uwzględniające wyniki pięciu rozegranych konkursu ligowych, które można znaleźć tutaj .

Status laureata Ligi MiNI Akademii Matematyki w roku szkolnym zdobyło pierwszych dziesięciu uczestników w rankingu indywidualnym . Laureaci otrzymają nagrody ufundowane przez sponsorów (Fundacja mBanku, ZIBI Casio) oraz uzyskają automatyczne promocje do finału (zamiast do półfinału - ze względu na rezygnację z rozgrywania półfinałów) Powszechnego Internetowego Konkursu dla uczniów szkół średnich - Matematyka organizowanego przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych. O sposobie wręczenia nagród laureatom poinformujemy w najbliższym czasie.

Tytuł szkoły MiNI Akademii Matematyki w roku szkolnym 2019/20 otrzymuje XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie.