Rozpoczęła się XXI edycja Powszechnego Internetowego Konkursu dla Uczniów Szkół Średnich - Matematyka

Zapraszamy do wzięcia udziału w Powszechnym Internetowym Konkursie z Matematyki organizowanym przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej we współpracy z Politechniką Gdańską.

Konkurs daje możliwość sprawdzenia swoich umiejętności matematycznych i jest narzędziem, które świetnie przygotowuje do studiów politechnicznych.

Do wygrania: indeksy Politechniki Warszawskiej i Politechniki Gdańskiej, stypendia Fundacji Rodziny Maciejko na pierwszy rok studiów, stypendium Fundacji mBanku, sprzęt komputerowy ufundowany przez Rektora Politechniki Warszawskiej, kalkulatory CASIO, nagrody książkowe od PWN.

Więcej informacji na stronie: www.konkurs.mini.pw.edu.pl