MiNI Konkurs Matematyki dla uczniów podczas Dni Politechniki Warszawskiej w Szczecinie

W dniach 16-18 marca 2016 r. w XIII LO w Szczecinie odbywają się Dni Politechniki Warszawskiej.

W związku z tym Wydział MiNI postanawia zorganizować MiNI Konkurs Matematyczny dla uczniów gimnazjum oraz dla uczniów liceum z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Szczecinie podczas Dni Politechniki Warszawskiej.

Regulamin Konkursu jest dostępny w załączniku.

Uczniowie gimnazjum zapisują się na stronie MiNI Akademii w zakładce Zajęcia. Liczba miejsc ograniczona! Zapisy trwają do 17 marca do godziny 20:00. Finał Konkursu odbędzie się 18 marca 2016r.

Uczniowie liceum tworzą konto na stronie Powszechnego Internetowego Konkursu dla Uczniów Szkół Średnich. Do finału Konkursu, który odbędzie się 18 marca 2016r. zakwalifikują się Ci, którzy zdobędą największą liczbę punktów z I etapu Powszechnego Internetowego Konkursu dla Uczniów Szkół Średnich. Ważne, by uczestnicy podczas zapisywania się na stronie www.konkurs.mini.pw.edu.pl w polu Nazwa Szkoły wpisali "MiNI Konkurs Matematyczny".

Powodzenia!