Obóz matematyczny

W lipcu, razem z CXXII Liceum Ogólnokształcącym im I. Domeyki, organizujemy międzyszkolny obóz matematyczny dla uczniów ostatnich klas gimnazjum i I, II liceum. Obóz odbędzie się w dniach 02-11.07.2012.

Zapraszamy wszystkich młodych pasjonatów matematyki, którzy chcieliby rozpocząć wakacje od intelektualnej przygody z matematyką.
Zapewniamy ciekawe wykłady i warsztaty oraz mnóstwo dobrej zabawy z matematyką i nie tylko.
Tematyka tegorocznego obozu obejmować będzie zagadnienia z zakresu matematyki dyskretnej, kombinatoryki i teorii grafów.

Szczegółowy program, koszt i miejsce obozu podamy w terminie późniejszym.

Prosimy o wyrażenie wstępnej chęci uczestnictwa poprzez rejestrację (zobacz zakładka Zajęcia).

W przypadku większej liczby chętnych niż miejsc przeprowadzona zostanie rekrutacja i pierwszeństwo będa mieli
uczniowie, którzy regularnie uczęszczają na zajęcia MiNI Akademii. Ewentualnie przeprowadzimy konkurs/test rekrutacyjny.

Serdecznie zapraszamy!