Odwołane zajęcia

Z przykrością zawiadamiamy, że mając na uwadze troskę o zdrowie i bezpieczeństwo Uczestników odwołujemy zajęcia MiNi Akademii Matematyki 14 marca.
Zaplanowany wykład odbędzie się w innym terminie.
Odwołane zostają tez wszystkie imprezy związane z obchodami Międzynarodowego Dnia Matematyki oraz 10-lecia MiNI Akademii Matematyki.

Wyniki Piątego Konkursu Ligi MiNI Akademii Matematyki

Wyniki indywidualne Piątego Konkursu Ligi MiNI Akademii Matematyki przeprowadzonego 1 lutego 2020r. Pierwsza piątka rankingu indywidualnego:

Tematyka zajęć MiNI Akademii Matematyki w roku 2020

1.02.2020 Anna Mućka O największym wspólnym dzielniku i podzielności godz. 14.00

Rozpoczęła się XXI edycja Powszechnego Internetowego Konkursu dla Uczniów Szkół Średnich - Matematyka

Zapraszamy do wzięcia udziału w Powszechnym Internetowym Konkursie z Matematyki organizowanym przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej we współpracy z Politechniką Gdańską.

Konkurs daje możliwość sprawdzenia swoich umiejętności matematycznych i jest narzędziem, które świetnie przygotowuje do studiów politechnicznych.

Sobota 29 lutego 2020 roku: O tym co matematyk wie prawie na pewno w ramach MiNI Akademii Matematyki w Warszawie

W sobotę 29 lutego 2020 roku zapraszamy na kolejne zajęcia MiNI Akademii Matematyki. O godzinie 14.00 wykład dr Krzysztofa Brysia Co matematyk wie prawie na pewno, czyli o weryfikacji hipotez statystycznych słów kilka ( sala 107 w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych PW, ul. Koszykowa 75 - Teren Centralny Politechniki Warszawskiej).

Wyniki Czwartego Konkursu Ligi MiNI Akademii Matematyki

Wyniki indywidualne Czwartego Konkursu Ligi MiNI Akademii Matematyki przeprowadzonego 1 lutego 2020r. Pierwsza piątka rankingu indywidualnego:

O największym wspólnym dzielniku i podzielności w dniu 1 lutego 2020r w ramach MiNI Akademii Matematyki

Serdecznie zapraszamy w dniu 1 lutego 2020 r, o godz. 14.00, do sali 107 w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych, ul. Koszykowa 75.
W tajniki podzielności wprowadzi Was dr Anna Mućka. Po wykładzie i przerwie na smaczne ciastko jak zwykle w godz 15.15-16.45 warsztaty.
Nie zapominajcie o zapisach.

W załączniku nowy plakat MiNi Akademii Matematyki z harmonogramem zajęć do końca roku szkolnego.
Przekażcie, proszę znajomym kolegom i koleżankom.

Wyniki Trzeciego Konkursu Ligi MiNI Akademii Matematyki

Wyniki indywidualne Trzeciego Konkursu Ligi MiNI Akademii Matematyki przeprowadzonego 7 grudnia 2019r. Pierwsza piątka rankingu indywidualnego:

"Skupmy się na tym, co istotne! - Zastosowanie w matematyce i w życiu codziennym relacji równoważności" w sobotę 7 grudnia 2019

W sobotę 7 grudnia 2019 r. o godzinie 14.00 w sali 329 (III piętro) w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych, ul. Koszykowa 75 (Teren Centralny Politechniki Warszawskiej) zapraszamy na wykład dr Żanety Trębskiej "Skupmy się na tym, co istotne! - Zastosowanie w matematyce i w życiu codziennym relacji równoważności".

Wyniki Drugiego Konkursu Ligi MiNI Akademii Matematyki

Wyniki indywidualne Drugiego Konkursu Ligi MiNI Akademii Matematyki przeprowadzonego
16 listopada 2019r. Pierwsza piątka rankingu indywidualnego:

Subskrybuj MiNI Akademia Matematyki RSS