Wyniki Trzeciego Konkursu Ligi MiNI Akademii Matematyki

Najlepsza piątka Trzeciego Konkursu Ligi MiNI Akademii Matematyki przeprowadzonego 8 grudnia 2018r.:

" I tak w kółko" w dniu 8 grudnia na MiNI Akademii Matematyki

W dniu 8 grudnia 2018 r o godzinie 14.00 zapraszamy na kolejne zajęcia MiNI Akademii w Warszawie. Wykład "I tak w kółko" wygłosi Pani mgr Anna Zalewska. Będzie o tym czy da się komfortowo jeździć na kwadratowych kołach? W jaki sposób najszybciej śmignąć na sankach z górki i co to ma wspólnego z toczącym się kołem? A jeśli coś zachowuje się jak koło, to czy może być kołem w samochodzie?” Na wykładzie zostaną omówione m.in.

Młodzieżowa Akademia Matematyki i Informatyki

Uczniów klas VIII SP, klas gimnazjalnych oraz tych uczniów klas I liceum, którzy nie ukończyli jeszcze 16 lat zapraszamy do udziału w nowym Projekcie Wydziału Matematyki I Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Szczegóły: regulamin rekrutacji i udziału w Projekcie oraz inne dokumenty rekrutacyjne na stronie https://mami.mini.pw.edu.pl/
Rekrutacja trwa do 25 listopada.

Wyniki Drugiego Konkursu Ligi MiNI Akademii Matematyki

Wyniki indywidualne Drugiego Konkursu Ligi MiNI Akademii Matematyki przeprowadzonego 17 listopada 2018r. Pierwsza piątka rankingu indywidualnego:

Wyniki Pierwszego Konkursu Ligi MiNI Akademii Matematyki

Wyniki indywidualne Pierwszego Konkursu Ligi MiNI Akademii Matematyki przeprowadzonego 27 października 2018r. Pierwsza piatka rankingu indywidualnego:

O tym "Co otrzymamy z przecięcia stożka oraz płaszczyzny?" dowiecie się w dniu 27 października w ramach MiNI Akademii.

W dniu 27 października 2018 zapraszamy na zajęcia poświęcone krzywym stożkowym. Wykład "Co otrzymamy z przecięcia stożka oraz płaszczyzny? poprowadzi mgr Michał Zwierzyński, (godzina 14.00, sala 329 w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych PW, ul. Koszykowa 75 (Teren Centralny Politechniki Warszawskiej))

Rusza Liga MiNI Akademii Matematyki 2018/19

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji Ligi MiNI Akademii Matematyki w nowym roku szkolnym.

Inauguracja zajęć MiNI Akademii Matematyki w roku szkolnym 2018/2019 w dniu 6 października

W dniu 6 października 2018 r o godzinie 14.00 pierwsze zajęcia MiNI Akademii Matematyki w Warszawie w roku szkolnym 2018/2019 .
Zapraszamy na wykład dr Agnieszki Zimnickiej W krainie średnich
Poznacie nierówności między średnimi i ich zastosowania.

Wykład jak zwykle w sali 107.. Po wykładzie, o godzinie 15.15 warsztaty na które obowiązują zapisy.

Zapraszamy.
Na plakacie harmonogram zajęć do końca roku.

Zajęcia są bezpłatne

Tematyka zajęć MiNi Akademii Matematyki do końca 2018 r

Zapraszamy wszystkich na zajęcia MiNI Akademii Matematyki w roku szkolnym 2018/2019.
Poniżej znajdziece harmonogram zajęć do końca 2018 roku.
Pierwsze zajęcia już 6 pażdziernika.

6.10.2018 Agnieszka Zimnicka, „W krainie średnich”

Pokażemy nierówności między średnimi i ich zastosowania w dowodzeniu nierówności i zagadnieniach optymalizacyjnych.

27.10.2018 Michał Zwierzyński, „Co otrzymamy z przecięcia stożka oraz płaszczyzny?

Przetwarzanie danych osobowych

Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej Rozporządzeniem, informujemy, że od dnia 24 maja 2018 roku Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej zaprzestał przetwarzania danych użytkowników MiNI Akademii Matematyki.

Subskrybuj MiNI Akademia Matematyki RSS