Wyniki Czwartego Konkursu i aktualne rankingi Ligi MiNI Akademii Matematyki

Wyniki Czwartego Konkursu Ligi MiNI Akademii Matematyki rozegranego 10 lutego 2018 :

Czwarty Konkurs Ligi MiNI Akademii Matematyki - 10 lutego 2018 - zapisy

Czwarty Konkurs Ligi MiNi Akademii Matematyki rozegramy w sobotę 10 lutego 2018 o godzinie 15.45 (wyjątkowo po kolejnym wykładzie MiNI Akademii Matematyki). Konkurs potrwa 30 minut. Zadania konkursowe dotyczyć będą tematyki omawianej na poprzednich zajęciach MiNI Akademii Matematyki czyli automatów komórkowych.

Tematyka zajęć MiNI Akademii Matematyki w roku 2018

10.02.2018 Rafał Jóźwiak, „Mózg, klocki i gwiezdne wojny” (warsztaty w laboratorium komputerowym)

"Matematyka dla ambitnych" spotkanie 6 lutego

Spotkanie 6 lutego 2018 godz. 16.30 w sali 329 prof. Krzysztof Chełmiński Okręgi i styczne
Zapraszamy!
Materiały z poprzednich zajęć znajdziecie w zakładce Matematyka dla ambitnych.

Mini Akademia Matematyki w dniu 10 lutego 2018

Zapraszamy po feriach 10 lutego o godzinie 14.00 sala 107 na wykład dr Rafała Jóźwiaka "Mózg , klocki i gwiezdne wojny"

"Matematyka dla ambitnych" spotkanie 30 stycznia

Spotkanie 30 stycznia 2018 godz. 16.30 prof. Krzysztof Chełmiński Potęga punktu wzgledem okręgu
Zapraszamy!

"Matematyka dla ambitnych" spotkanie 12 grudnia

Kolejne spotkanie warsztatów "Matematyka dla Ambitnych" jak zwykle we wtorek .
Na najbliższym spotkaniu, we wtorek, 12 grudnia o godzinie 16.30 w sali 328
nowe wyzwania "Geometria płaska" Prowadzący dr Leszek Sidz.
Będzie to ostatnie spotkanie w roku 2018- kolejne 9 stycznia.

Zapraszamy również nowych uczestników.

Wyniki Trzeciego Konkursu i aktualne rankingi Ligi MiNI Akademii Matematyki

Wyniki indywidualne Trzeciego Konkursu Ligi MiNI Akademii Matematyki rozegranego 2 grudnia 2017r. - pierwsza dziesiątka:

"Automaty komórkowe" na MiNI Akademii Matematyki 2 grudnia 2017

W sobotę 2 grudnia 2017 r. o tradycyjnej godzinie 14.00 w sali 107 (audytorium) w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych, ul. Koszykowa 75 (Teren Centralny Politechniki Warszawskiej) zapraszamy na wykład dr Tomasza Brengosa "Automaty komórkowe".

Trzeci Konkurs Ligi MiNI Akademii Matematyki - zapisy

Trzeci Konkurs Ligi MiNi Akademii Matematyki rozegramy w sobotę 2 grudnia 2017 o godzinie 13.00 (tuż przed kolejnymi zajęciami MiNI Akademii Matematyki). Zadania konkursowe dotyczyć będą tematyki omawianej na poprzednich zajęciach MiNI Akademii Matematyki czyli kodów wykrywających i poprawiających błędy.

Subskrybuj MiNI Akademia Matematyki RSS