"Matematyka dla ambitnych" 21 listopada

Kolejne spotkanie warsztatów "Matematyka dla Ambitnych" jak zwykle we wtorek .
Na najbliższym spotkaniu, we wtorek, 21 listopada o godzinie 16.30 w sali 328
czeka Was zmiana prowadzącego-zajęcia będą z dr Mirosławą Reńska i zmiana tematyki.
Poznacie grafy.

Zapraszamy również nowych uczestników.

"Jak wykrywać i poprawiać błędy?" -materiały z zajęć

Poniżej znajdziecie slajdy z wykładu oraz zadania z warsztatów.

Wyniki Drugiego Konkursu i aktualne rankingi Ligi MiNI Akademii Matematyki

Wyniki indywidualne Drugiego Konkursu Ligi MiNI Akademii Matematyki rozegranego 18 listopada 2017r: - pierwsza dziesiątka:

"Matematyka dla ambitnych" materiały na kolejne spotkanie

Kolejne spotkanie warsztatów "Matematyka dla Ambitnych" w dniu 21 listopada, jak zwykle o godzinie 16.30.

Zapraszamy do zapoznania się z zadaniami.

Drugi Konkurs Ligi MiNI Akademii Matematyki - zapisy

Drugi Konkurs Ligi MiNi Akademii Matematyki rozegramy w sobotę 18 listopada 2017 o godzinie 13.00 (tuż przed kolejnymi zajęciami MiNI Akademii Matematyki). Zadania konkursowe dotyczyć będą tematyki omawianej na poprzednich zajęciach MiNI Akademii Matematyki czyli statystyki matematycznej.

"Jak wykrywać i poprawiać błędy?" na MiNI Akademii 18 listopada

W sobotę 18 listopada 2017 r. o tradycyjnej godzinie 14.00 w sali 107 (audytorium) w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych, ul. Koszykowa 75 (Teren Centralny Politechniki Warszawskiej).wykład dr hab Agaty Pilitowskiej "Jak wykrywać i poprawiać błędy?"

"Od fragmentu po całość, czyli o sztuce uczenia się z danych" materiały z zajęć

Ponizej znajdziecie prezentację z wykładu oraz zadania z warsztatów z dnia 4 listopada.

Wyniki Pierwszego Konkursu Ligi MiNI Akademii Matematyki

Wyniki indywidualne Pierwszego Konkursu Ligi MiNI Akademii Matematyki z 4 listopada 2017r:
Pierwsza dziesiątka rankingu indywidualnego

Zapisy na Pierwszy Konkurs Ligi MiNI Akademii Matematyki

Aby zapisać się na Pierwszy Konkurs Ligi MiNI Akademii Matematyki należy mieć założone i uaktywnione konto w Powszechnym Internetowym Konkursie dla uczniów szkół średnich - Matematyka na stronie: https://konkurs.mini.pw.edu.pl. Po zalogowaniu się na to konto można zapisać się na Pierwszy Konkurs Ligi MiNI Akademii Matematyki korzystając z poniższego linka: Zapisy .

Liga MiNI Akademii Matematyki

Już w najbliższą sobotę 4 listopada 2017, tuż przed kolejnymi zajęciami MiNI Akademii Matematyki, o godzinie 13.00 rozegramy pierwszy konkurs Ligi MiNI Akademii Matematyki.

Subskrybuj MiNI Akademia Matematyki RSS